Pınarlar Tüneli İçin Erdoğan’a 13 İmzalı Mektup | Giresun Yağlıdere Resmi Web Sitesi
GİRESUN
YAĞLIDERE
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler > Giresun Haber > Pınarlar Tüneli İçin Erdoğan’a 13 İmzalı Mektup

Pınarlar Tüneli İçin Erdoğan’a 13 İmzalı Mektup
Son Güncellenme : 13 Ara 2016 17:53

Mahalle ve köy muhtarları, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup yazarak, Pınarlar Tüneli için destek istediler ve ayrıca tünelin diğer bölümlerindeki çalışmalar için teşekkür ettiler.

Giresun’daki 13 merkez Mahalle ve köy Muhtarı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir mektup yazarak; Eğribel Tünelinin, Pınarlar mevkiindeki bölümünün inşaatının başlatılması için kendisinden destek istediler.

Söz konusu muhtarlar “…..  …Yolumuzun en dolambaçlı bölümünde bulunan, pınarlar tüneli projesi, ince ayrıntılarına kadar tam olarak tamamlanmış ve inşaata hazır hale getirilmiştir. Pınarlar Tüneli inşaatımız hemen başlatılırsa, yolumuz çok kısaltılacaktır. Emir ve müsaadelerinize saygılarımla arz ederim” dediler.

 

Bildiriye imza atan bazı muhtarların isimleri ise şunlar;

Çınarlar Muhtarı Abdullah Akar,  Nizamiye Muhtarı Ali Şahin,Alınca Muhtarı Hüseyin Bayraktar,Osmaniye muhtarı Temel Akın,Kemaliye muhtarı Tülün Şenel,Sultan Selim Muhtarı Turgut Musaoğlu,Kavaklar Muhtarı Hasan Akın,Hacı Miktad Muhtarı Ömer Zorlu.

kaynak  giresungundem

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir
Copyright Yaglidere.Net ' Tüm Hakları Saklıdır.Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.Ajanslar ve Web site sahipleri İzinsiz kullanılamaz. Kullanıldığı takdirde kullanan kişiler sorumludur.Yaglidere.net İlçe ve köy Portalı